hokejPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Skupina D:
Koekelkoren, Van Walle (29-Belg.) - Dumek, Berčík (13-ČR) 2:0 (18, 12).
Ženy:
Play off - 1. kolo:
Jupiterová, Chamereauová (22-Fr.) - Kubíčková, Kvapilová (18-ČR) 2:0 (18, 24)
Play off - 2. kolo:
Hermannová, Nausch Sluková (6-ČR) - Van Ierselová, Ypmaová (20-Niz.) 2:0 (13, 10)
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Masiá (Šp./Honda) 1:42,246, 2. Fernández (Šp./KTM) -0,299, 3. Vietti (It./KTM) -0,320, ...7. Salač (ČR/Honda) -0,470.
Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 1:35,956, 2. Canet (Šp./Speed Up) -0,090, 3. Schrötter (Něm./Kalex) -0,201.
MotoGP: 1. B. Binder (JAR/KTM) 1:31,628, 2. Nakagami (Jap./Honda) -0,002, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,016.
MotoE: 1. Granado (Braz.) 1:42,910, 2. De Angelis (San Mar.) -0,207, 3. Ferrari (It.) -0,252, ...18. Kornfeil (ČR) -1,760.
Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Woffinden (Brit.), 3. Vaculík (SR), 4. Sajfutdinov (Rus.).
Další pořadí: 5. Lindgren (Švéd.), 6. Doyle (Austr.), 7. Laguta (Rus.), 8. Madsen (Dán.), ...16. Krčmář 1 bod, 17. Milík, 18. Kvěch (všichni ČR) oba 0.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 8 závodů): 1. Zmarzlik 79, 2. Lindgren 78, 3. Woffinden 71, ...18. Krčmář 1.
Po 2 rychlostních zkouškách: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) 18:50,9, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1,2, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1,3, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -2,1, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2,7, 6. Suninen, Lehtinen (Fin./Ford Fiesta) -4,2.
cyklistikaPřidat do mých lig
166,5 km: 1. Kragh Andersen (Dán./Sunweb) 3:36:33 hod., 2. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott), 3. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 4. Van Avermaet (Belg./CCC), 5. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale), 6. Arndt (Něm./Sunweb) všichni -53, 7. Rowe (Brit./Ineos) -59, 8. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step), 9. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 10. Trentin (It./CCC) všichni -1:02, ...58. Kreuziger (ČR/NTT), 119. Hirt (ČR/CCC) oba -7:38.
Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 83:29:41, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -57, 3. López (Kol./Astana) -1:27, 4. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -3:06, 5. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -3:28, 6. Mas (Šp./Movistar) -4:19, 7. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -5:55, 8. Urán (Kol./EF) -6:05, 9. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -7:24, 10. Valverde (Šp./Movistar) -12:12, ...67. Hirt -3:24:20, 106. Kreuziger -4:34:22.
3. etapa (181,3 km): 1. Laas (Est.) 4:12:24, 2. De Bie (Belg.), 3. D. Van der Poel, ...18. Neuman, 25. Otruba, 31. Petruš, 46. Kukrle, 49. A. Ťoupalík (všichni ČR) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Steimle 11:52:31, 2. Denz (oba Něm.) stejný čas, 3. Archbold (N. Zél.) -14, ...11. Otruba -28, 12. Kukrle -34, 16. A. Ťoupalík -38, 26. Neuman -53, 34. Petruš -1:12.
baseballPřidat do mých lig
Par 70: 1. Thomas 65, 2. Reed, Wolff (všichni USA) a Pieters (Belg.) všichni 66, 5. McIlroy (Sev. Ir.), Oosthuizen (JAR) a Westwood (Angl.) všichni 67.
Par 72: 1. Koivistová (Fin.) 207 (68+71+68), 2. Gainerová (Angl.) 209 (71+66+72), 3. MacDonaldová (Skot.) 210 (71+70+69), ...12. am. Kousková 219 (69+78+72), am. Macková 219 (74+73+72) a am. Vahalová 219 (70+74+75), 16. am. Bujáková 220 (72+72+76) a Hinnerová (všechny ČR) 220 (72+69+79).
střelbaPřidat do mých lig
Muži
Libovolná pistole: 1. Dubový 553, 2. Světlík (oba Dukla Plzeň) 546, 3. Krsek (Horní Benešov) 539.
Velkorážní pistole: 1. Těhan (Dukla Plzeň) 576, 2. Dubový 573, 3. Kubeš (Policie Rapid Plzeň) 572.
Libovolná malorážka: 1. Nymburský 629,6, 2. Emmons 629,5, 3. Varga (všichni Dukla Plzeň) 623,7.